Fotograf | Kamerzysta na ślub Szczecin Goleniów Stargard

  • 2 2
     

This page is having a slideshow that uses Javascript. Your browser either doesn't support Javascript or you have it turned off. To see this page as it is meant to appear please use a Javascript enabled browser.

Ilona i Jacek
Ilona i Jacek
Z czystym sumieniem polecamy Klisza Art Studio.Korzystaliśmy z usług fotografa i kamerzysty.Otrzymaliśmy piękne zdjęcia w uzgodnionym terminie.Płyta jest rewelacyjna, jesteśmy bardzo zadowoleni, są przepiękne ujęcia, kamerzysta zadbał o każdy szczegół w rolach głównych nie występujemy tylko my jako młodzi ale wszyscy nasi goście, co było dla nas bardzo ważne gdyż mamy niezwykłą pamiątkę z naszymi najbliższymi.Przepięknie dobrana muzyka wzrusza w podniosłych chwilach i rozwesela w zabawnych.Kamerzysta wziął pod uwagę wszystkie nasze prośby i uwagi.Nie było problemu z kontaktem, więc współpraca układała się znakomicie i bez żadnych obaw.Jeśli szukasz fotografa lub kamerzysty pozostań na tej stornie bo właśnie znalazłeś :)Pozdrawiamy Ilona i Jacek S
Agnieszka i Sebastian
Agnieszka i Sebastian
Chcieliśmy bardzo podziękować za cudowne nagranie i zdjęcia z naszego pięknego dnia. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy wszystkim usługi tak kreatywnej firmy, tworzonej przez świetnych ludzi. Pozdrawiamy i życzymy dużo radości i satysfakcji z wykonywanej pracy. Aga i Sebastian
Paulina i Tomasz
Paulina i Tomasz
Serdecznie polecam Klisza-art-studio ;) Korzystaliśmy z filmowania wesela. Film każdemu się podobał a sam Pan Darek był niezauważalny podczas wesela. W ogóle nie czuliśmy, że jesteśmy kamerowani.
Dorota Piotrowicz-Witkowska
Dorota Piotrowicz-Witkowska
Polecam Klisza Art Studio! Dzięki filmowi,który dla Nas zrobił Pan Darek nigdy nie zapomnimy wielu chwil z Naszego wesela! Było szybko,sprawnie i profesjonalnie,wszystko tak jak sobie wyobrażaliśmy. Film jest stylowy,muzyka w tle idealnie dobrana.POLECAM i dziękuję!!!
Tomasz Witkowski
Tomasz Witkowski
Piękne ujęcia, idealne uchwycenie chwili, świetnie dobrana oryginalna i trafiona muzyka w filmie! Polecam!
Katarzyna Daszkiewicz
Katarzyna Daszkiewicz
W październiku 2014 roku korzystaliśmy z Państwa usług przy reportażu ślubnym. Film odebraliśmy obejrzeliśmy ( z 6 razy już będzie :)) i powysyłaliśmy po rodzinie. Wszystkim zwłaszcza Nam film się bardzo podoba. Kawał naprawdę dobrze wykonanej roboty. Świetnie dobrana muzyka idealnie pasuje do całości. Co tu dużo mówić praca z Państwem to była prawdziwa przyjemność. Polecam wszystkim Klisza Art Studio:)